Strona główna > Turystycznie > Biura Podróży > coraltravel w krakowie m1 ??

coraltravel w krakowie m1 ??

coraltravel w krakowie m1 ??

Czy biuro podróży z Krakowa coraltravel organizuje egzotyczne wycieczki czy tylko stawiają na Europę? Marzy nam się wyjazd do Wietnamu, ale sami tego nie zorganizujemy, bo nie za bardzo się na tym znamy.

dada45

Posty: 1

 
Liczy się nie tylko cena, lecz przede wszystkim podejście do klienta. Na miejscu powinien być rezydent, do którego w razie potrzeby można będzie się zgłosić. To osoba, jaka jest obeznana w tym, co robi, dlatego chętnie pomaga.

Kitas

Posty: 6

 
Uważam, że jeśli ktoś chce jechać zagranicę to tylko z pewnym biurem podróży. Trzeba sprawdzić wszystkie opinie o biurze podróży i wtedy można dopiero kupować wycieczkę. Nie kierujemy się tylko ceną, ale przede wszystkim, co to za obiekt i co oferuje. Dzisiaj ze znalezieniem opinii nie ma najmniejszych problemów.

Mnert67

Posty: 6

 
W Krakowie coral travel mają podobno tanie oferty. Na stronie https://www.coraltravel.pl/biura-podrozy/malopolskie/krakow/krakow-salon-firmowy-175 są namiary gdzie można będzie do nich pojechać i to sprawdzić.

asdamk24

Posty: 10

 
Jeśli ktoś chce jechać z dziećmi to najtaniej będzie w Bułgarii. Mają tam wiele hoteli z wieloma basenami, zjeżdżalniami. Są nawet takie miejsca gdzie w cenie można korzystać z Aquaparku. Mnie się to podoba i rodzinie też.

znamsienatym

Posty: 9

 
My jeździmy sami o ile jest taka opcja, ale i jedziemy na zorganizowane wyjazdy. Wybieramy taką opcję, która oferuje nam dokładnie to, czego w tej chwili potrzebujemy.

Marioleczka

Posty: 13