Strona główna > Ekonomia i Biznes > Chwilówki > Kancelaria od kredytów frankowych

Kancelaria od kredytów frankowych

Kancelaria od kredytów frankowych

Jak aktualnie wygląda współpraca z kancelariami prawnymi pod kątem rozwiązania lub optymalizacji umowy kredytowej (frankowej)?

Yhajuse

Posty: 1

 
Banki zgadzają się regularnie na ugody z frankowiczami. To się generalnie najbardziej w tym momencie opłaca. Jak terminowo spłacasz to tym bardziej.

Klarka34

Posty: 5

 
Niedługo pewnie zaczną się cyrki z rozwiązywaniem standardowych, złotówkowych kredytów hipotecznych. Przecież banki od lat stosują klauzule niedozwolone.

doprzodu67

Posty: 16

 
Nawet unieważnienie umowy kredytowej wchodzi w grę, bo TSUE zablokował bankom machlojki w przekształceniami stopy referencyjnej. Generalnie to rozwiązanie kredytu frankowego lub ugoda z bankiem to już właściwie czysta formalność.

pawel253

Posty: 20

 
Możesz zawsze powalczyć o zmianę kredytu frankowego na złotówkowy, co się długoterminowo bardziej opłaca. Stopy procentowe trochę podnieśli, ale to już raczej koniec podwyżek w najbliższym czasie.

Lipa08

Posty: 9

 
Najpierw prawnik musi przeprowadzić analizę umowy kredytowej, więc zbierz całą dokumentację. Cały proces analizy może potrwać do tygodnia lub miesiąca, w zależności od sprawy obsługiwanych przez kancelarię, więc trochę cierpliwości się przyda.

Umber5

Posty: 4

 
Szukaj do pomocy kancelarii, która nie zmienia w trakcie trwania konfliktu z bankiem prawnika. Lepiej mieć jednego przez cały czas współpracy.

adus56

Posty: 3

 
Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej zrobił dużo dobrego dla kredytobiorców, frankowiczów. Banki już nie mogą nawet kombinować ze stopą referencyjną.

Pendrzeec

Posty: 22

 
Spróbuj kontaktu z kancelarią we Wrocławiu http://kancelaria-pitera.pl/, bo walczą skutecznie z większością banków w Polsce. W grę wchodzi ugoda lub rozwiązanie umowy. Nie przegrali dotychczas żadnej sprawy, jeżeli chodzi o kredyty frankowe i możesz to bezpośrednio potwierdzić po kontakcie z mecenasem Jakubem Piterą.

verosss

Posty: 5

 
Prawnik to też negocjator, jeżeli chodzi o kontakt z bankiem detalicznym, a większość wie, że nie ma szans przez wyrok TSUE i interpretacje sądów. Po prostu banki dawały szkodliwe umowy klientom i każdy już to wie.

Anno Domini

Posty: 4