Strona główna > Ekonomia i Biznes > Dodaj Blog > protokół zdawczo-odbiorczy, poszukuję

protokół zdawczo-odbiorczy, poszukuję

protokół zdawczo-odbiorczy, poszukuję

Czy ktoś z Was może orientuje się dlaczego podczas kupna tak ważny jest protokół zdawczo-odbiorczy?

Dzidzia

Posty: 1

 
Moja znajoma wyśmienicie wie jak zostać agentem nieruchomości i, jeżeli potrzebujecie pomocy w tym temacie to chętnie podam do niej kontakt. Jest to niezwykle zaufana osoba i rzeczywiście warto podążać według jej wskazówek. Co najważniejsze możecie zawsze liczyć u niej na atrakcyjne ceny za tego typu porady.

proszek

Posty: 8

 
Jeśli ja sam nie wiem czegoś o nieruchomościach to zawsze korzystam z bloga o rynku nieruchomości. Mam jeden w pełni sprawdzony i tak naprawdę jestem w stanie znaleźć na nim wszystkie informacje, które są mi potrzebne. Jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się, żeby czegoś nie było.

GIZIU

Posty: 2

 
Ostatnio czytałem niezwykle fajny artykuł na temat tego jak zostać pośrednikiem nieruchomości. Gdyby ktoś z Was chciał do niego link to niezwykle chętnie wyślę w wiadomości prywatnej, albowiem jest godny polecenia.

namok

Posty: 5

 
W przypadku, gdy ktoś z Was chce sprzedać nieruchomości to ja osobiście polecam Wam robić to poprzez Internet, bowiem jest to niesłychanie skuteczne. Miałem okazję sprzedać już tak kilka swoich i wszystko odbywało się prosto i przede wszystkim prędko, a czas raczej ma gigantyczne znaczenie przy takich kwotach.

Komimya

Posty: 3

 
Ostatnio czytałem bardzo fajny artykuł na temat tego jak zostać pośrednikiem nieruchomości. Gdyby ktoś z Was chciał do niego link to bardzo chętnie wyślę w wiadomości prywatnej, bo jest godny polecenia.

johncena67

Posty: 30