Strona główna > Ekonomia i Biznes > Gotowanie > najlepsza pizzeria Żary, poszukuję!

najlepsza pizzeria Żary, poszukuję!

najlepsza pizzeria Żary, poszukuję!

Witam, chciałabym dowiedzieć się, która waszym zdaniem jest najlepsza pizzeria w Żarach? Czy macie może swoją ulubuioną pizzerie, gdzie zawsze zamawiacie pizzę lub inne przekąski?

hoho56

Posty: 2

 
Cześć, jak chce sprawdzić, jaka pizzeria w Żarach jest najlepsza, to zamawiam kilka pizz z różnych miejsc, aby samemu się o tym przekonać. Każdy z nas lubi coś innego, dlatego należałoby samemu próbować.

beata77

Posty: 11

 
Możesz zobaczyć w wyszukiwarce, która jest najlepsza pizzeria w Żarach lub popytaj wśród znajomych, gdzie jedzą lub zamawiają najlepszą pizze. Zazwyczaj można zamówić ją do pobliskich miast lub odebrać samemu.

asu204

Posty: 11

 
Słyszałem o jednej pizzerii w Żarach. Tutaj masz link do ich strony https://pizza-torino.pl. Podobno mają niesłychanie dobrą pizze, słyszałem porządne opinie od znajomych, którzy tam mieszkają. Pożądane byłoby zamówić i się przekonać, czy naprawdę jest smaczna.

TomekK

Posty: 3

 
Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, iż nie zawsze tania pizza w Żarach jest ta najlepsza. Przeważnie zwracam uwagę na ciasto oraz składniki, a nie na cenę.

Marioleczka

Posty: 4

 
Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że nie zawsze tania pizza w Żarach jest ta najlepsza. Zazwyczaj zwracam uwagę na ciasto oraz składniki, a nie na cenę.

serbuś

Posty: 4

 
Słyszałem właśnie, że jest najlepsza pizza w Żarach, jednak nie jestem pewien, który to dokładnie lokal. Z chęcią również się dowiem, gdzie można zamówić dobrą pizze i czy dowożona jest do pobliskich miast.

Sohinyh

Posty: 7

 
Cześć, jak chce sprawdzić, która pizzeria w Żarach jest najlepsza, to zamawiam kilka pizz z różnych miejsc, aby samemu się o tym przekonać. Każdy z nas lubi coś innego, dlatego warto samemu próbować.

Mamuśka

Posty: 8

 
Możesz zobaczyć w wyszukiwarce, jaka jest najlepsza pizzeria w Żarach lub popytaj wśród znajomych, gdzie jedzą lub zamawiają najlepszą pizze. Najczęściej można zamówić ją do pobliskich miast lub odebrać samemu.

zenek744

Posty: 9