Strona główna > Ekonomia i Biznes > Krawiectwo > personalizowane upominki dla dzieci, gdzie warto ?

personalizowane upominki dla dzieci, gdzie warto ?

personalizowane upominki dla dzieci, gdzie warto ?

Czy ktoś orientuję się, gdzie mogę skorzystać z usługi szycia na zamówienie dla dzieci? Chodzi mi bardziej o zabawki, niż ubrania.

Buła

Posty: 7

 
Uwielbiam nietypowe prezenty handmade. Dużo ludzi ogłasza się na różnych stronach internetowych i wykonują naprawdę zadziwiającą robotę.

Black_Riot

Posty: 12

 
Szycie na zamówienie dla dziecka wykonywałam u tej osoby http://www.gosilandia.pl. Wszystko na czas, a materiały niezmiernie porządnej jakości. Można do nich napisać i zamówić co się chce.

Lupusx

Posty: 13

 
Najlepiej wybierać personalizowane upominki dla dziecka. Nic nie cieszy tak dziecka, jak zabawka z ulubionej bajki lub inna rzecz, którą się interesują.

pawel253

Posty: 12

 
Ja kiedyś próbowałam robić nietypowe prezenty handmade, ale na nieszczęście nie wychodziły mi śliczne. Teraz jak chce komuś dać taki upominek to zwracam się do profesjonalisty.

benia

Posty: 6

 
Szycie maskotek z rysunków dzieci musi być naprawde fajne. Powiem córce, aby ciekawego coś narysowała i zamówienie maskotkę.

newszablon

Posty: 4

 
Nietypowe prezenty handmade sprawdzają się dla każdego. Każdy doceni taki prezent typowy od serca.

piotrex007

Posty: 22

 
Właśnie w przedszkolu u mojego dziecka zaproponowali, aby dzieci zaczęły uczęszczać na zakłady z szycia dla przedszkola. Mnóstwo osób właśnie zapisało własne dzieci, podobno zajęcia przygotowują dziecko do późniejszej nauki pisania.

andrew66

Posty: 19