Strona główna > Dom dla każdego > Naprawa klimatyzacji > żeliwne wkłady kominkowe, polecicie ?

żeliwne wkłady kominkowe, polecicie ?

żeliwne wkłady kominkowe, polecicie ?

Potrzebuje porady czy kupować wkład kominkowy od Defro czy szukać innej firmy? Dajcie mi znać jak to wszystko wygląda?

pioner

Posty: 4

 
Pożądane byłoby przejrzeć wkłady kominkowe Defro w firmie https://www.wkladykominkowe.net.pl/254-wklady-kominkowe-defro, albowiem oni są niezmiernie dobrze przygotowani.

Worms

Posty: 9

 
Mam żeliwny wkład kominkowy o dużej mocy. Ogrzewam nim cały dom i daje radę. Mimo że pali się w nim praktycznie codziennie to wszystko działa tak jak powinno. Polecam.

Lupusx

Posty: 23

 
Montowałem sam wkład kominkowy Defro i dałem radę. Nie było bezproblemowo, niemniej jednak jeżeli się postępuje zgodnie z instrukcją to można to zrobić. Pomagają również inne filmy, jakie można odnaleźć na internecie, wobec tego warto z tego korzystać.

mimuś00

Posty: 4

 
Mam żeliwny wkład kominkowy o dużej mocy. Ogrzewam nim cały dom i daje radę. Mimo że pali się w nim praktycznie na co dzień to wszystko działa tak jak winno. Polecam.

Lupusx

Posty: 8

 
Nie za niesłychanie przepadam za wkładami kominkowymi gazowymi, albowiem jednak wolę jak pali się tam drewno. Nie każdy jednak ma szansa żeby taki kominek tradycyjny zastosować, dlatego gazowy jest dobrą alternatywą. Zawsze to ogień i to się przecież liczy.

Gabat

Posty: 9

 
Obecnie nie posiadam kominka, bo po zamontowaniu ostatniego mało, kiedy się w nim paliwo. Był to raczej mebel niż coś, co daje ciepło. Mało, komu się chciało tam palić i taki był efekt, że przez dwa lata ognia w kominku nikt nie widział. Jeśli ktoś planuje tak robić to lepiej wybrać to, co najtańsze, bo, po co przepłacać za coś, z czego się nie korzysta?

eloop

Posty: 6