Strona główna > Turystycznie > Nurkowanie > wynajem Jeziorak, co polecicie ?

wynajem Jeziorak, co polecicie ?

wynajem Jeziorak, co polecicie ?

Wiecie może czy można wynająć motorówkę bez żadnych uprawnień? Nie chce takiej, co ma tysiąc koni, bo wiem, że to profesjonalny sprzęt i trzeba mieć uprawnienia. Jeśli macie namiary na jakąś firmę, która się tym zajmuje to dajcie znać.

czesterus3

Posty: 3

 
Na pewno czarterami nad Jeziorakiem zajmuje się firma https://plywadelko.pl i ich mogę polecić. Mają ogromny wybór jachtów i motorówek, dlatego każdy coś dla siebie znajdzie.

Lipa08

Posty: 9

 
To jest tak, że nie wszystkim się to podoba. Wiele osób napatrzy się na filmy i myśleli, że to wszystko takie bardzo proste. Tym bardziej, jeśli można mały jacht wynająć bez uprawnień. To jednak jest woda, dlatego trzeba uważać, co się robi, aby nie było to niebezpieczne.

TomekK

Posty: 3

 
Jachty to super pomysł i polecam każdemu. Jeśli nudzą Wam się wakacje na lądzie albo macie dość tłumów to właśnie po jeziorze można będzie pływać. Mnie to odpowiada, ale czy Wam będzie? Tego się dowiecie dopiero, kiedy wsiądziecie na pokład jachtu i pływacie trochę.

dspk666

Posty: 5

 
Dziś wszystko jest dostępne. Jeżeli mamy pieniądze to na pewno uda nam się dopasować taki jacht, jaki dla nas będzie optymalny. To, wobec tego trzeba przejrzeć wszystkie dostępne w Internecie oferty i wybrać najlepszą.

Wacław

Posty: 26

 
Mnie się Jeziorak podoba i chętnie tam wracam. Jezioro jest bardzo duże i ma to swoją zaletę. Można codziennie być w innym miejscu i miło spędzać czas. Wybierając jacht trzeba dostosować go do swoich wymagań.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
My całą rodziną pływamy po jeziorze, dlatego polecam taką formę spędzania urlopu. Na początku nie do końca mi się to podobało, ale teraz nie chce innych wakacji. Zawsze czarteruje na kilka tygodni jacht i spędzamy czas na wodzie. Polecam wszystkim kochającym wodę.

AloBalo

Posty: 3

 
Wybierając ofertę trzeba sprawdzać, jakie firma daje nam warunki. To jest bardzo ważne abyśmy później nie mieli problemów przy zwrocie motorówki czy jachtu. Na szczęście wszystko można sprawdzić w internecie.

Schwalbaa

Posty: 15

 
U nas to jest tak, że ja mógłbym pływać cały czas, ale już moją żona nie za niezmiernie, wobec tego raz jesteśmy na wodzie, a raz na lądzie. Są też takie osoby, które marzą o pływaniu, ale jeden dzień i mają tego dość. Wszystko trzeba przetestować na sobie, aby się przekonać jak wygląda.

znamsienatym

Posty: 29