Strona główna > Sprzęt elektroniczny > Odtwarzacze MP3 > Kto prowadzi zmianą zapisu vhs na dvd

Kto prowadzi zmianą zapisu vhs na dvd

Kto prowadzi zmianą zapisu vhs na dvd

Hej. Szukam sposobu na to żeby zrobić prezent dla rodziców, konieczna mi do tego osoba zajmująca się przegrywaniem vhs na dvd. Proszę, niech ktoś się odezwie!

Michałek

Posty: 22

 
Cześć. Dzięki za pomoc. Szukałam długo i tych najbardziej rzetelnych i kliknęłam w link http://przegrajvhsnadvd.net.pl. Problem z prezentem mam z głowy.

Mogę spać spokojnie czekając na mój film.

21gregorek

Posty: 31

 
Cześć. Nie wiem co napisać na ten poprzedni wpis bowiem mnie zamurowało. Oj musiał pan szaleć w młodości… może lepiej żeby dzieci nie oglądały szaleństw ojca. Mi się bardzo fajnie ogląda filmy z przeszłości niemniej jednak normalnie robię to osobami z którymi je nagrywałem. Robimy to po to żeby odświeżyć wspomnienia i po nic więcej.

Januszek

Posty: 19

 
Witam. To prawda iż takie filmy są niesłychanie cennymi pamiątkami dla wszystkich. Nie ma co, zdjęcia nie oddadzą całej atmosfery i tego co się działo w taki sposób jak film.

3nder

Posty: 21

 
Dzień dobry.

Przeszukując Internet dowiedziałam się że jest możliwość przetworzenia moich starych kaset na płyty dvd, tzn. przegrania filmów na nowe nośniki. Ale czy to jest bezpieczne?

Pomóżcie i podpowiedzcie mi !

cezar

Posty: 33

 
Witam. zainspirowałem się tum forum i zamierzam tworzyć film z życia mojego dziecka. Nie myślałem wcześniej o tym, ale biorę na porodówkę kamerę. Nie wiem tylko co moja żona o tym powie. Ale nie chce nagrywać jej jak rodzi tylko pierwszy krzyk naszego maleństwa.

Julian

Posty: 24

 
Cześć. Chyba na idealne forum trafiłem bo właśnie ma kłopot ze starym nagranym filmem. Potrzebuje go odtworzyć i nie mam po prostu na czym. Lata temu wyrzuciłem video bo myślałem iż już nie będę z niego w ogóle korzystał a tu taka niespodzianka. Na poddaszu wygrzebałem stary film z chrzcin mojego dziecka.
Dziecko ma za miesiąc osiemnastkę i chciałem w prezencie mu go ofiarować. Pomocy !!!

wom_ww

Posty: 21