Masz pytanie ? Napisz je tutaj !

Gainery, co mi polecicie

Strona główna > Zdrowie a uroda > Odżywki i suplementy > Gainery, co mi polecicie

Gainery, co mi polecicie

07.12.2014 00:10:12 

Witam.

Od paru tygodni zastanawiam się nad tym czy aminokwasy w proszku będą świetnym zakupem? Prosiłbym o opinie wyłącznie osoby, jakie stosowały ten suplement. Dzięki za odpowiedzi.

07.12.2014 11:25:56 

Podjąłeś dość interesujący temat, albowiem powiększanie masy mięśniowej to priorytet niezwykle wielu początkujących osób, jakie odwiedzają siłownię. Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, iż przede wszystkim należy skupić się na jakości, albowiem kiepska masa to nic dobrego.

08.12.2014 22:49:16 

Większość młodzieży marzy o tym, aby mieć większe mięśnie, lecz nie chcieliby włożyć zbyt dużo pracy w zrealizowanie takiego celu. Wbrew pozorom żąda to 1-1,5 godziny dziennie, podczas których zadbamy o przygotowanie zdrowych posiłków zgodnie z naszym planem, a także zrealizowanie treningu, który będzie odpowiadał naszym potrzebom.

09.12.2014 06:38:29 

Hejka.

W sumie nigdy nie byłem przekonany do produktów tj. zielona kawa, ale jakiś cudem mi posmakowała. Warto zwrócić uwagę także na fakt, iż ma walory prozdrowotne, więc szybko przyzwyczaiłem się do niej i piję ją dość regularnie :) Polecam także Tobie, skoro jesteś niezdecydowany – przynajmniej sprawdź, aby ocenić.

Ja kupowałem tutaj: http://najlepszesuple.pl/607-myvita-zielona-kawa-ekstrakt-100mg-250kaps.html.

10.12.2014 14:05:42 

Podjąłeś dość interesujący temat, bo powiększanie masy mięśniowej to priorytet bardzo wielu początkujących osób, które odwiedzają siłownię. Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że przede wszystkim należy skupić się na jakości, bo kiepska masa to nic dobrego.

11.12.2014 11:12:58 

Nieco nie rozumiem tej dyskusji o powiększeniu masy mięśniowej. Każdy ma inne cele, które chce zrealizować. Kiedyś też byłem przekonany, że w kilka tygodni zdobędę solidną masę mięśniową, a po kilku latach pracy nadal widzę wiele rzeczy, które muszę udoskonalić.

Nie zakładajcie sobie zbyt optymistycznych osiągnięć, bo szybko się poddacie.

12.12.2014 08:05:31 

Nieco nie rozumiem tej dyskusji o powiększeniu masy mięśniowej. Każdy ma różne cele, które chce zrealizować. Kiedyś też byłem przekonany, że w kilka tygodni zdobędę solidną masę mięśniową, a po paru latach pracy nadal widzę sporo rzeczy, które muszę udoskonalić.

Nie zakładajcie sobie zbyt optymistycznych osiągnięć, bowiem szybko się poddacie.

13.12.2014 06:32:58 

Witam.

Nie możesz zapomnieć o tym, że suplementy powinieneś stosować dopiero wtedy, gdy nie będziesz w stanie już poprawiać swoich osiągów. Na początku przygody z siłownią i tak podnoszone ciężary będą rosły z upływem czasu, więc musisz być cierpliwy. Za wcześnie stosując suplementy po prostu w przyszłości nie będziesz w stanie poprawić osiągów, bo nie będziesz miał czym pobudzić mięśni.

Ostatnio dodane posty

W sklepach, które w sieci oferują peptydy można liczyć na sprawną obsługę i wysyłkę, która będzie dyskretna więc pod tym kątem nie ma obaw i spokojnie można się decydować na ten właśnie produkt, będzie się dobrze sprawdzał.

Myślę, że ciekawą opcją będą te produkty, które mają różne dawki, żeby ewentualnie zacząć czymś słabszym i potem taki produkt wzmacniać, jeśli nie będzie efektów stosowania. Taka opcja się powinna dobrze sprawdzić

Zwróć uwagę na te oferty, gdzie będziesz mógł jakoś różnicować dawkę, by obserwować jak będzie organizm na to reagował. Ogólnie bowiem peptydy mogą dać dobre efekty, ale też trzeba umieć je stosować, temat nie będzie taki prosty jakby się to mogło wydawać.

© Copyright Pytanie-biznesowe.info.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Partnerzy: Partner.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.