Masz pytanie ? Napisz je tutaj !

zwiekszenie libido

Strona główna > Zdrowie a uroda > Odżywki i suplementy > zwiekszenie libido

zwiekszenie libido

16.06.2018 00:30:15 

Cześć. Coś używacie w ramach wspomagania przed seksem? Może są jakieś dobre owoce czy warzywa które warto zjeść, jakieś zioła sobie zaparzyć, albo suplementy, żeby potem już w łóżku wszystko funkcjonowało na dobrym poziomie?

16.06.2018 09:09:42 

Ja bym podpowiedział preparat dr Penigreat. Naturalny bezpieczny skład, to mnie najbardziej do tych kapsułek przekonało. Powoli bo powoli ale rozmiar się poprawia i też mam więcej ochoty na seks, jakby libido mi wzrosło, nie mam już takiego ciągłego poczucia zmęczenia i niechęci.

17.06.2018 10:33:30 

Dużo teraz facetów ma problem z seksem głównie przez te stresujący tryb życia. A jeszcze jak się do tego doda złą dietę, fast food, słodzone napoje na okrągło, kawę papierosy to potem są takie skutki.

18.06.2018 06:11:06 

Nigdy się nie pytałem w sumie żadnej ze swoich dziewczyn czy rozmiar jest dla niej ważny i jak ja wypadam na tle jej byłych facetów...i może dobrze że nie pytałem, bo strach pomyśleć co by odpowiedziała. :>

19.06.2018 14:34:40 

Trzeba na pewno czytać etykiety tych suplementów poprawiających libido, czy tam nawet rozmiar. Od tego wszystko zależy. Jeśli w składzie są substancje niewiadomego pochodzenia, albo jakieś placebo które na nic nie wpływa to wiadomo, że takie tabsy dużo nie pomogą.

20.06.2018 09:55:19 

Od seksu dużo zależy jeśli chodzi o życie w związku. To właśnie przez to że seks jest nieudany to się małżeństwa zazwyczaj rozpadają więc warto o tę strefę dbać.

21.06.2018 14:47:42 

U nas to różnie bywa z tym seksem. Raz jest fajniej dłużej a raz tak szybko, że masakra. Mi to krótki czas trwania nawet tak nie przeszkadza, ale mojej żonie to już bardziej, ona woli dłuższy seks.

22.06.2018 12:04:53 

Na pewno warto urozmaicać sobie sex, kombinować, bawić się tym, a od razu będzie efekt też jeśli chodzi o odczucia. Najgorsze co można zrobić to rutyna nuda i tak dalej. To już wiele związków zabiło.

Ostatnio dodane posty

W sklepach, które w sieci oferują peptydy można liczyć na sprawną obsługę i wysyłkę, która będzie dyskretna więc pod tym kątem nie ma obaw i spokojnie można się decydować na ten właśnie produkt, będzie się dobrze sprawdzał.

Myślę, że ciekawą opcją będą te produkty, które mają różne dawki, żeby ewentualnie zacząć czymś słabszym i potem taki produkt wzmacniać, jeśli nie będzie efektów stosowania. Taka opcja się powinna dobrze sprawdzić

Zwróć uwagę na te oferty, gdzie będziesz mógł jakoś różnicować dawkę, by obserwować jak będzie organizm na to reagował. Ogólnie bowiem peptydy mogą dać dobre efekty, ale też trzeba umieć je stosować, temat nie będzie taki prosty jakby się to mogło wydawać.

© Copyright Pytanie-biznesowe.info.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Partnerzy: Partner.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.