Strona główna > Turystycznie > Pokoje gościnne > coraltravel kraków, szukam !

coraltravel kraków, szukam !

coraltravel kraków, szukam !

Myślicie, że lepiej pojechać na wakacje do Bułgarii czy Grecji? Nie za bardzo wiem gdzie mogę znaleźć oferty, które będą dopasowane do mnie. Nie będę ukrywał, że jakieś promocyjne oferty wakacyjne by mi się bardzo przydały.

dada45

Posty: 1

 
Te osoby, które mają sporo czasu na szukanie ofert mogą naprawdę zaoszczędzić. Trafiają się oferty, które są tańsze o 1/3 od ceny wyjściowej i wtedy naprawdę można jechać, bo to się każdemu z nas będzie bardzo opłacało.

Nikusinski23

Posty: 27

 
Z tego, co wiem to w Krakowie raczej dużo jest biur podróży. Miasto jest drugim pod względem wielkości w Polsce, wobec tego chętnych na wyjazdy jest tam na pewno dużo.

Rico

Posty: 10

 
W Krakowie coraltravel mają podobno tutaj swój salon firmowy https://www.coraltravel.pl/biura-podrozy/malopolskie/krakow/krakow-salon-firmowy-175. Sprawdźcie to.

dziubbek56

Posty: 3

 
W łatwy sposób można sobie porównać koszt wczasów. Z tego, co pamiętam to mnie z biurem podróży wszystko, czyli przelot, jedzenie i nocleg wyszły taniej niż gdybym sam szukał tylko samych lotów. Nie zawsze na własną rękę się opłaca organizować takie wyjazdy.

Michaś

Posty: 8

 
W Krakowie raczej nie ma problemów ze znalezieniem biura podróży. Zanim jednak zapłacicie za wczasy to sprawdźcie bardzo dokładnie, z jaką firmą macie współpracować. Różne przypadki się niestety zdarzają i trzeba uważać.

Gucio

Posty: 10