Strona główna > Zdrowie a uroda > SPA > masaz stop slask, gdzie ?

masaz stop slask, gdzie ?

masaz stop slask, gdzie ?

Dlaczego masaz stop na slasku jest wyśmienitym rozwiązaniem? Z tego co wiem to decyduje się na niego wiele osób.

Ticket2Hell

Posty: 1

 
Chcąc iść na masaz w tarnowskich gorach raczej nie polecam Wam na tym oszczędzać. Czasami naprawdę wystarczy dopłacić niewiele wiecej i poziom będzie lepszy.

Dzidzidek

Posty: 5

 
Według mnie masaz stop na slasku to najlepsze co może być – chodzę na niego dwa razy w miesiącu i muszę przyznać, iż nigdy nie czułam się lepiej. Od dużo lat mocno, praktycznie każdego dnia się stresowałam, a teraz stres ten jest o dużo mniejszy i lepiej się żyje.

EkstraIBM

Posty: 6

 
Moja znajoma przeprowadza masaze w tarnowskich gorach. Co najistotniejsze ceny nie są jakieś niesłychanie wysokie, a efekty można odczuć w zasadzie od razu. Jest po sporo kursach, wobec tego wiem, że robi wszystko w sposób prawidłowy – zresztą to po prostu czuć.

Kitas

Posty: 3

 
Chcąc iść na masaz w tarnowskich gorach raczej nie polecam Wam na tym oszczędzać. Czasem naprawdę wystarczy dopłacić niewiele więcej i poziom będzie lepszy.

Marti

Posty: 5

 
Znam bardzo dobre miejsce na masaz w tarnowskich gorach. Wystarczy tylko wejść na tę stronę: http://www.grafzdrowie.pl i umówić się na konkretny termin.

Black_Riot

Posty: 17

 
Słyszałem już od wielu osób, że masaz w tarnowskich gorach to jedno z najlepszych rozwiązań na wszelkiego rodzaju dolegliwości bólowe ze strony pleców. Jeszcze nie miałem okazji tego sprawdzić, ale niedługo się tam wybiorę.

Anno Domini

Posty: 8