Strona główna > Ekonomia i Biznes > Stacjonarne sklepy > akcesoria do hamaków, jaki sklep ?

akcesoria do hamaków, jaki sklep ?

akcesoria do hamaków, jaki sklep ?

Poszukuje solidnie wykonanej huśtawki do ogrodu. To ma być masywna konstrukcja, bo nie chce się zastanawiać czy coś się nie złamie, jeśli dwójka dzieci albo dorośli się na tym zaczną huśtać. Co mi możecie polecić i jaką firmę?

Ticket2Hell

Posty: 1

 
Dawno już nie miałem okazji poleżeć na moim hamaku. Mam go w garażu, ale dzisiaj na nic nie ma czasu. Może teraz jak czytam, że Wy chcecie kupić to wyjmę go i sprawdzę czy jeszcze się do użytku nadaje.

Sarenka

Posty: 9

 
Hamak i fotel mam u siebie, ale na nieszczęście nigdy nie mam czasu żeby z niego korzystać. Zazdroszczę tym, którzy taki czas mają. Kupowałem hamak i fotel kilka lat temu i chyba ofertę miałem od razu od producenta, wobec tego było taniej.

johncena67

Posty: 6

 
Warto skupiać się nie tylko na rodzaju hamaka, lecz również na tym jak został wykonany. Wielokrotnie te tańsze są słabsze i nie wytrzymają długo. Na pewno najważniejsze jest bezpieczeństwo i na tym się skupiamy. Trochę czasu mi zajęło odszukanie poprawnego modelu, lecz akurat miałem okazję sięgnąć z oferty producenta.

milenos4

Posty: 4

 
Wszedłem na stronę https://potenza.pl/produkt/hustawka-ogrodowa-podwojna/ i widzę, iż mają tutaj spory wybór huśtawek. Sprawdźcie czy taki model Wam odpowiada.

Grabow12

Posty: 6

 
Hamak i fotel mam u siebie, ale niestety nigdy nie mam czasu żeby z niego korzystać. Zazdroszczę tym, którzy taki czas mają. Kupowałem hamak i fotel kilka lat temu i chyba ofertę miałem od razu od producenta, dlatego było taniej.

opert34

Posty: 5

 
Latem hamak to zbawienie. Można odpocząć sobie w cieniu. Polecam, jeśli jeszcze ktoś nie korzystał z takiej formy odpoczynku. Na hamaku można spać, można czytać książkę albo tak jak dzisiaj to korzystać z telefonu.

Madzia

Posty: 20

 
Jeśli ktoś chce ustawić huśtawkę w ogrodzie to radzę dobrze ją przymocować. U mnie się przewróciła, albowiem mam trochę pod górkę. Dzieci zaczęły wariować i za wesoło im i nam potem niestety nie było. Uważajcie na to.

Lux-Mark24

Posty: 4

 
Mam fotel hamakowy na tarasie. W ogrodzie nie ma na niego miejsca, ale na tarasie idealnie się sprawdza. Nawet jak goście do nas przychodzą to każdy chce posiedzieć na tym fotelu. Uważam, że to były dobrze wydane pieniądze. Tym bardziej, że znalazłem taki fotel hamakowy w atrakcyjnej cenie. Musicie sami tego spróbować.

Trener

Posty: 11

 
Dla mnie fotel wiszący jest najniezwyklej praktyczny. Nie zajmuje mnóstwo miejsca, a do tego jest niesamowicie wygodny. Dużo ludzi jest tą wygodą zaskoczonych.

GGregbard

Posty: 2