Masz pytanie ? Napisz je tutaj !

Porównywarka OC

Strona główna > Ekonomia i Biznes > Ubezpieczenia OC > Porównywarka OC

Porównywarka OC

03.05.2018 00:30:11 

Cześć kierowcy, gdzie i ile płacicie za OC? Namyślam się nad zmainą ubezpieczyciela i chodzi mi po głowie kilka firm, ale nie wiem czy to są aby takie do końca trafione wybory...Są może jakieś rankingi ubezpieczycieli zrobione?

03.05.2018 12:30:32 

Można trafić na fajną tanią ofertę, ale co się człowiek naszuka to się naszuka :P W każdym razie moim zdaniem warto jednak bardziej się przyjrzeć róznym ubezpieczycielom bo warunki bywają dziwne u niektórych.

04.05.2018 21:33:47 

Tanio nie jest ogólnie mówiąc, jasne że opłaca się porównywać ale tak czy siak to jednak te stawki ostatnio poszybowały w górę i to w każdym towarzystwie tak samo. Nie mam pojecia skąd taki trend się wziął, może mnie ktoś lepiej zorientowany oświeci?

05.05.2018 07:25:10 

Składki mi ostatnio obniżyli ale i tak jest to cena daleko za wysoka jak na moje oczekiwania :) No ale z drugiej strony, zawsze lepiej płacić choć trochę mniej, zostanie żonie na waciki.

06.05.2018 23:54:32 

Jak się ma auto to zawsze się szuka jakiś oszczędności. Każdy samochód jaki by nie był to zawsze skarbonka, więc jeśli można chociaż na polisach zaoszczędzić to zawsze jestem otwarty na jakieś propozycje i pomysły w tym temacie ;>

07.05.2018 19:37:01 

Nie ma takiej fizycznej możliwości żęby sobie wszystkie OC sprawdzić jakie są teraz na rynku. Jedynym rozwiązaniem są porównywarki internetowe, bo tak samemu obchód wszystkich firm zająłby pewnie tydzień – wątpię że jest w kraju choć jedna osoba która by na to poświęciła czas. Ja mam zaufaną porównywarkę na najtaniejuagenta.pl. Tutaj szybko dostaje się wyliczone składki, można też samą polisę załatwić online, bez tracenia czasu na wycieczki do agentów.

08.05.2018 16:04:06 

Kiedyś korzystałem z jakiejś porównywarki ale teraz sobie nie przypomnę jaka to była strona dokładnie. W każdym razie wyszło dobrze, udało się kupić OC/AC za nieduże pieniądze zwłaszcza jak sobie porównam z tym ile mój brat płaci.

Ostatnio dodane posty

Dobre biuro, które zajmuje się mieszkaniami najczęściej będzie samo przygotowywało ofertę, podejście do klienta jest kompleksowe i można ostatecznie oczekiwać, że też prezentacja mieszkania będzie łatwiejsza, a tym samym możliwe, że znalezienie potencjalnego kupca też okaże się dzięki temu prostsze.

Uważam, że jeśli ktoś chce wynająć swoje mieszkanie to warto skorzystać z biura. Przygotują ofertę i co najważniejsze będą mieszkanie pokazywać zainteresowanym osobom. To duża wygoda, bo dzięki temu nie będzie trzeba ciągle przyjeżdżać i mieszkania pokazywać każdemu kto ewentualnie może by się na wynajem zdecydował.

Potwierdzam, że jeśli chodzi o propozycje przygotowywane przez biura nieruchomości to można przy mniejszym własnym zaangażowaniu otrzymać takie mieszkanie, które do potrzeb i oczekiwań będzie dopasowane. Dzięki temu ta współpraca z biurem nieruchomości może okazać się udana.

© Copyright Pytanie-biznesowe.info.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Partnerzy: Partner.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.