Masz pytanie ? Napisz je tutaj !

oc gdzie

13.04.2019 00:30:14 

Witajcie. Szukam dobrej uczciwej porównywarki OC w internetach. Z czego korzystaliście szukając polisy dla siebie? Widzę, że tych stron jest co najmniej kilka – gdzie wszystko trwa krótko i faktycznie można trafić do tanich ofert?

13.04.2019 12:34:45 

Witam, cześć. Ostatnio coraz częściej zastanawiam się nad tym żeby zainwestować w AC. na co zwrócić uwagę przy tego typu polisie? Tutaj już zakres ochrony potrafi być bardzo rozbudowany...

14.04.2019 11:15:34 

Dobre szerokie porównanie OC i AC masz na najtaniejuagenta.pl. Mysz się nie prześliźnie, wzięli pod uwagę oferty wszystkich wiodących większych i mniejszych ubezpieczalni. Także jeśli chce się naprawdę zaoszczędzić, a nie wpakować w pierwszą lepszą polisę z brzegu jaka akurat pojawi się w reklamie internetowej to warto tutaj sobie wyliczyć składki i porównać kto i ile bierze.

15.04.2019 13:04:48 

Przyznam się bez bicia że dawno nie przeglądałem jakiś nowych ofert ubezpieczeniowych. Jestem wierny swojej firmie już od 15 lat jakoś i nie mam za bardzo ani sił ani czasu żeby ewentualnie myśleć o jakimś transferze do konkurencji.

16.04.2019 14:52:34 

Ofert z roku na rok to mam wrażenie że jest coraz więcej. Tych różnej maści firm ubezpieczeniowych które sprzedają już polisy od wszystkiego to jest aktualnie chyba więcej jak banków. I weź tu się połap...

22.05.2019 23:53:17 

Kalkulator OC jest dobrym pomysłem. Można zaoszczędzić na czasie ale też ostatecznie na pieniądzach. Wiadomo że w przypadku ac trzeba zwracać uwagę na więcej czynników niż cena, ale już OC każdy musi mieć takie samo bo to reguluje ustawa.

Ostatnio dodane posty

Dobre biuro, które zajmuje się mieszkaniami najczęściej będzie samo przygotowywało ofertę, podejście do klienta jest kompleksowe i można ostatecznie oczekiwać, że też prezentacja mieszkania będzie łatwiejsza, a tym samym możliwe, że znalezienie potencjalnego kupca też okaże się dzięki temu prostsze.

Uważam, że jeśli ktoś chce wynająć swoje mieszkanie to warto skorzystać z biura. Przygotują ofertę i co najważniejsze będą mieszkanie pokazywać zainteresowanym osobom. To duża wygoda, bo dzięki temu nie będzie trzeba ciągle przyjeżdżać i mieszkania pokazywać każdemu kto ewentualnie może by się na wynajem zdecydował.

Potwierdzam, że jeśli chodzi o propozycje przygotowywane przez biura nieruchomości to można przy mniejszym własnym zaangażowaniu otrzymać takie mieszkanie, które do potrzeb i oczekiwań będzie dopasowane. Dzięki temu ta współpraca z biurem nieruchomości może okazać się udana.

© Copyright Pytanie-biznesowe.info.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Partnerzy: Partner.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.