Masz pytanie ? Napisz je tutaj !

Porównywarka OC

Strona główna > Ekonomia i Biznes > Ubezpieczenia OC > Porównywarka OC

Porównywarka OC

04.05.2018 00:30:11 

Cześć kierowcy. Ile płacicie za OC? W tym momencie płacę ponad 500 złotych i wydaje mi się że to jak dla mnie to jednak wysoka stawka. Gdzie bym sobie mógł porównać ceny w różnych towarzystwach ubezpieczeniowych?

04.05.2018 15:22:45 

Nie mam pomysłu u kogo OC wykupić a lada moment będę musiał bo się zasadzam na kupno swojego pierwszego samochodu. OJ coś czuję że na tanią składkę to nie będę mógł liczyć...dobrze ze chociaż AC mi odpadnie bo nie zamierzam do starego wozu go kupować.

05.05.2018 22:51:31 

Polisy można różne znaleźć, jednak cenowo to się różnią i to bardzo. Już pomijam fakt, że każdy kierowca ma inną historię, inny samochód i tak dalej, ale też ubezpieczyciele mają różne podejścia do naliczania składek.

06.05.2018 15:53:09 

Zdarzają się i lepsze i gorsze firmy ubezpieczeniowe i to w sumie się okazuje dopiero po fakcie czy ubezpieczyciel jest coś wart czy nie, czyli dopiero jak już dojdzie do zdarzenia to wtedy widać prawdziwą twarz firmy.

07.05.2018 23:16:26 

Mam nadzieję że już za jakiś czas będę mógł liczyć na lepsze OC, bo póki co to płaciłem jednak dość sporo...ale swoje wyjeździłem wypadków nie miałem więc powinny mi te koszty spaść.

08.05.2018 11:33:00 

Heh, był taki czas że dużo płaciłem za OC, ledwo co odebrałem prawko kupiłem pierwszy samochó i już mi się głupi wypadek zdarzył co na pewno moich notowań u ubezpieczyciela nie poprawiło :) Ale od tamtej pory jeżdżę już idealnie, bezszkodowo, także z roku na rok jest lepiej.

09.05.2018 18:16:31 

Profesjonalna porównywarka jest na kalkulator-oc-ac.auto.pl. Cały formularz można wypełnić w parę minut, wiadomo co w te pola wpisywać, jest sensownie opisany. Potem te informacje są przekazywane do kilkudziesięciu firm jednocześnie i na końcu jak już dostanie się info zwrotne ze stawkami to można sobie coś z takiej listy już wybrać w miarę taniego.

10.05.2018 15:52:57 

Ludzie różnie mówią, jedni sobie chwalą takiego ubezpieczyciela inni zupełnie kogoś innego, także tutaj trudno się do końca opiniami sugerować. Trzeba przetestować na własnej skórze. To że jedna osoba będzie miała z kimś dobre doświadczenia to może wynikać choćby z tego powodu że nigdy nie było jakiejś szkody do likwidacji ;]

11.05.2018 10:04:19 

Ponoć można znaleźć ubezpieczycieli którzy bardziej przychylnym okiem patrzą na młodych kierowców, bo właśnie taki mają profil, taką grupę docelową. Ciekawe jakie to są firmy.

12.05.2018 15:22:12 

Trzeba mieć jednak trochę szczęścia z tym ubezpieczeniem. To nie jest tak prosta sprawa żęby dobrze i tanio trafić, trzeba się trochę naszukac, porównać i tak dalej, co jednak trochę czasu człowiekowi zajmie.

Ostatnio dodane posty

Dobre biuro, które zajmuje się mieszkaniami najczęściej będzie samo przygotowywało ofertę, podejście do klienta jest kompleksowe i można ostatecznie oczekiwać, że też prezentacja mieszkania będzie łatwiejsza, a tym samym możliwe, że znalezienie potencjalnego kupca też okaże się dzięki temu prostsze.

Uważam, że jeśli ktoś chce wynająć swoje mieszkanie to warto skorzystać z biura. Przygotują ofertę i co najważniejsze będą mieszkanie pokazywać zainteresowanym osobom. To duża wygoda, bo dzięki temu nie będzie trzeba ciągle przyjeżdżać i mieszkania pokazywać każdemu kto ewentualnie może by się na wynajem zdecydował.

Potwierdzam, że jeśli chodzi o propozycje przygotowywane przez biura nieruchomości to można przy mniejszym własnym zaangażowaniu otrzymać takie mieszkanie, które do potrzeb i oczekiwań będzie dopasowane. Dzięki temu ta współpraca z biurem nieruchomości może okazać się udana.

© Copyright Pytanie-biznesowe.info.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.