Masz pytanie ? Napisz je tutaj !

Porównywarka OC

Strona główna > Ekonomia i Biznes > Ubezpieczenia OC > Porównywarka OC

Porównywarka OC

15.08.2018 00:30:12 

Polecicie jakiś intenretowy kalkulator do obliczania OC? Jak szukaliście ubezpieczenia dla siebie? Z tego co wiem są jakieś porównywarki które zestawiają kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt ofert ze sobą.

15.08.2018 17:57:34 

Szkoda że ubezpieczenia są tak indywidualnie wyliczane dla konkretnej osoby. Świat byłby prostszy jakby były normalne stawki dla wszystkich bez względu jakie ma się auto, ile lat za kierownicą itp.

16.08.2018 06:57:18 

Tanio nie jest, ale z drugiej strony czy cokolwiek jest tanie jak się ma samochód? Paliwo drogie, mechanik drogi, części drogie...trzeba swoje dopłacić za ten luksus jakim jest auto.

17.08.2018 14:45:00 

MI odpowiada jak funkcjonuje porównywarka kalkulator-oc-ac.auto.pl. Można szybko załatwić temat, u mnie to trwało dosłownie parę minut, może kilkanaście jak sobie OC kupiłem. Szybkie wyliczenie stawek w różnych towarzystwach ubezpieczeniowych, a potem już sam zakup polisy poszedł też online.

18.08.2018 23:08:08 

Próbuję sobie wyliczać stawki za OC w różnych miejscach ostatnio i powiem szczerze że uciążliwa jest to robota. Dużo pytań, dużo trzeba się napisać w tych formularzach. Coś strasznego.

19.08.2018 18:31:40 

Nie za bardzo będę tutaj ekspertem bo ostatni raz OC płaciłem dobre kilka lat temu już, od pewnego czasu nie mam samochodu, sprzedałem bo potrzebowałem nagle pieniędzy i nic nowego w międzyczasie jeszcze nie wziąłem.

20.08.2018 19:49:59 

Jest sporo stron intenretowych które pomagają w wyliczaniu składek za OC, ale ja nigdy z czegoś takiego nie korzystalem akurat. Raczej po prostu korzystam z firmy na którą kiedyś postawiłem trochę w ciemno i jest oki.

21.08.2018 10:52:38 

Szczerze to ja się już jakiś czas temu trochę zagubiłem ile ja płacę za te OC i ile za AC, tyle człowiek musi każdego dnia tych informacji przetworzyć, że chyba wypiera inne żeby te nowe się zmieściły :)

22.08.2018 07:13:18 

Obsługa towarzystw ubezpieczeniowych moim zdaniem się poprawia, ale nie można tego powiedzieć o cenach, które idą w górę. Ja nigdy ze swojej polisy nie musiałem korzystac, choć założę się że gdybym wyjechał któregoś dnia bez ubezpieczenia to bym na pierwszej krzyżówce stłuczkę zaliczył. Ironia losu nie śpi :)

23.08.2018 19:32:52 

Najlepiej by było jakby oc kosztowało jakieś symboliczne 10 zl ale takich czasów to chyba nikt nie dożyje :) W każdym razie te kupowanie polisy to tylko wierzchołek góry lodowej jeśli chodzi o wydatki jakie trzeba ponosić korzystając z samochodu.

Ostatnio dodane posty

Dobre biuro, które zajmuje się mieszkaniami najczęściej będzie samo przygotowywało ofertę, podejście do klienta jest kompleksowe i można ostatecznie oczekiwać, że też prezentacja mieszkania będzie łatwiejsza, a tym samym możliwe, że znalezienie potencjalnego kupca też okaże się dzięki temu prostsze.

Uważam, że jeśli ktoś chce wynająć swoje mieszkanie to warto skorzystać z biura. Przygotują ofertę i co najważniejsze będą mieszkanie pokazywać zainteresowanym osobom. To duża wygoda, bo dzięki temu nie będzie trzeba ciągle przyjeżdżać i mieszkania pokazywać każdemu kto ewentualnie może by się na wynajem zdecydował.

Potwierdzam, że jeśli chodzi o propozycje przygotowywane przez biura nieruchomości to można przy mniejszym własnym zaangażowaniu otrzymać takie mieszkanie, które do potrzeb i oczekiwań będzie dopasowane. Dzięki temu ta współpraca z biurem nieruchomości może okazać się udana.

© Copyright Pytanie-biznesowe.info.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Partnerzy: Partner.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.