Masz pytanie ? Napisz je tutaj !

Porównywarka OC

Strona główna > Ekonomia i Biznes > Ubezpieczenia OC > Porównywarka OC

Porównywarka OC

14.08.2018 00:30:11 

Cześć. Kończy mi się umowa na OC i zastanawiam się nad przejściem do innej firmy. Gdzie można liczyć na fajne i jasne warunki? Jakbym sobie mógł szybko podejrzeć ofertę u innych marek online? Są gdzieś jakieś zbiorcze zestawienia aktualnych polis???

14.08.2018 09:55:58 

Namnożyło się ubezpieczycieli różnorakich w ostatnich latach. Sam pamiętam, że jeszcze te 10 lat temu aż takiego nawału ofert nie było. Z jednej strony fajnie, bo większa konkurencja, ale z drugiej strony łatwiej się wpakować w jakąś lipną ofertę.

15.08.2018 22:19:04 

Jestem ciekaw kto i kiedy wymyślił w ogóle coś takiego jak – ubezpieczenia. Podejrzewam że mógł to być jakiś Amerykanin, u nich wszystko zawsze było „pierwsze”. Ktoś się orientuje gdzie pierwszy raz OC sprzedano?

16.08.2018 20:59:53 

Przydają się na pewno różne porównywarki OC i AC, można ich teraz trochę znaleźć w sieci. Ja mam sprawdzoną na stronie rankomat.pl. Uczciwie zestawiają oferty, mają aktualne warunki w różnych firmach a nie jakieś wyssane z palca i też dostęp do różnych ubezpieczalni jest duży, u nich można takich marek prześwietlić kilkadziesiąt, także nie ma mowy o tym, że jakieś są promowane sztucznie.

17.08.2018 08:36:19 

Nie pogardziłbym niższą składką za OC ale jak na razie to nic takiego mi raczej nie grozi, bo parę dni temu miałem stłuczkę, ponoc z mojej winy, mam trochę inne zdanie, ale goście z drogówki nie dali się przekonać ;P

18.08.2018 16:57:49 

Wygodne i pomocne są porównywarki polis, o ile są dobrze zrobione, bo też nie wszystkie bym polecił. Ważne żeby formularze mieli jasne i zrozumiałe a nie jakieś cuda nie widy, że nie wiadomo co autor miał na myśli.

19.08.2018 21:06:50 

Na pewno im samochód mniej sportowy, z mniejszą ilością koni pod maską tym te ubezpieczenia będą tańsze. Jak ktoś jeździ wyścigówką to i koszty będą wyższe bo większe ryzyko wypadku.

20.08.2018 06:59:55 

Ja to się bardzo cieszę że w końcu mam już swój staż jako kierowca wyjeżdżony i mogę normalne pieniądze płacić za OC, bo pamiętam jak na początku mi słono kazali bulić.

21.08.2018 13:04:07 

Pytanie zasadnicze jest takie – co to znaczy w ogóle tanie ubezpieczenie? Bo dla każdego tanie to znaczy zupełnie co innego. Ja bym się cieszył jakbym płacił 500 zł, a dla innej osoby to pewnie będzie drogo.

22.08.2018 11:44:31 

Trudno mi coś doradzić, bo też nie ma jakiś ogólnych zasad w wyliczaniu tych składek, każda sytuacja jest inna, każdy ma inną kwotę podliczoną.

12>>

Ostatnio dodane posty

Dobre biuro, które zajmuje się mieszkaniami najczęściej będzie samo przygotowywało ofertę, podejście do klienta jest kompleksowe i można ostatecznie oczekiwać, że też prezentacja mieszkania będzie łatwiejsza, a tym samym możliwe, że znalezienie potencjalnego kupca też okaże się dzięki temu prostsze.

Uważam, że jeśli ktoś chce wynająć swoje mieszkanie to warto skorzystać z biura. Przygotują ofertę i co najważniejsze będą mieszkanie pokazywać zainteresowanym osobom. To duża wygoda, bo dzięki temu nie będzie trzeba ciągle przyjeżdżać i mieszkania pokazywać każdemu kto ewentualnie może by się na wynajem zdecydował.

Potwierdzam, że jeśli chodzi o propozycje przygotowywane przez biura nieruchomości to można przy mniejszym własnym zaangażowaniu otrzymać takie mieszkanie, które do potrzeb i oczekiwań będzie dopasowane. Dzięki temu ta współpraca z biurem nieruchomości może okazać się udana.

© Copyright Pytanie-biznesowe.info.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Partnerzy: Partner.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.