Masz pytanie ? Napisz je tutaj !

Porównywarka OC

Strona główna > Ekonomia i Biznes > Ubezpieczenia OC > Porównywarka OC

Porównywarka OC

15.08.2018 00:30:12 

Jak dobrze i szybko załatwić sprawę OC? Będę pierwszy raz w życiu takie ubezpieczenie kupował i jak sobie zacząłem sprawdzać ceny przez internet to mi się przy formularzu w pierwszej firmie odechciało tej zabawy...

15.08.2018 02:59:16 

Temat rzeka te ubezpieczenia, kiedyś pracowałem jako agent i na pewno ciekawa była to robota, ale też trzeba było mocno walczyć o klienta bo konkurencja jest ogromna i stale z roku na rok rośnie, takżę trudno jest się przebić.

16.08.2018 18:19:32 

Płacę te składki już od 15 lat jeśli dobrze liczę, a jeszcze nigdy żadnej polisy nie zrealizowałem. Heh ciekawe ile miałbym teraz pieniędzy na koncie gdyby OC nie było obowiązkowe i gdybym nie opłacał przez te lata?

17.08.2018 22:55:52 

Niektórzy płacą tysiaka za OC inni połowę z tego, nie ma reguły, różnice są bardzo duże między poszczególnymi osobami. Tym mnie mój brat zawsze wkurza, bo on ma właśnie składki wyliczone połowę nisze od moich...

18.08.2018 09:31:24 

Nie wiem u kogo teraz się opłaca wziąć OC, a trzeba przyznać, że wybierać jest z czego. Ja od lat w tej samej firmie i nie mam zamiaru zmieniać mimo że może gdzie indziej płaciłbym mniej.

19.08.2018 23:07:45 

Raczej towarzystwa ubezpieczeniowe starają się dzisiaj trzymać dobry poziom, tylko że i tak wszystko wychodzi w życiu jak już dojdzie do jakiegoś zdarzenia - wypadku, kradzieży itp.

20.08.2018 16:55:48 

Warto sobie przejrzeć oferty przez kalkulator OC AC na najtaniejuagenta.pll. Duży wybór, mają bardzo urozmaiconą porównywarkę, nie ograniczają się do paru towarzystw ubezpieczeniowych tylko można sobie tak naprawdę porównać składki w każdym wiodącym znanym ubezpieczycielu.

21.08.2018 12:37:13 

Zastanawia mnie dlaczego tak dużo ludzi idzie na drogą sądową żeby jakieś lepsze odszkodowanie dostać od ubezpieczycieli. O czym to świadczy, że jest jakiś problem z wypłatą środków z polisy, czy co?

22.08.2018 23:02:39 

Najlepiej to mieć pełen pakiet czyli OC i AC, ale to już jest raczej rozwiązanie dla osób które jeżdżą lepszymi samochodami. W moim Golfie 3, to AC jest zbędne, ale jak ktoś ma Audi prosto z salonu to wiadomo że się optyka nieco zmienia ;>

23.08.2018 16:22:35 

Nie ma lekko z tymi polisami, ale też nie ma wyboru czy się chce czy się nie chce to OC trzeba mieć opłacone. Jeszcze z tym auto casco to dobrze że nie ma przymusu, choć wcale się nie zdziwię jeśli za jakiś czas nawet AC będzie dla każdego musowo do kupowania.

Ostatnio dodane posty

Dobre biuro, które zajmuje się mieszkaniami najczęściej będzie samo przygotowywało ofertę, podejście do klienta jest kompleksowe i można ostatecznie oczekiwać, że też prezentacja mieszkania będzie łatwiejsza, a tym samym możliwe, że znalezienie potencjalnego kupca też okaże się dzięki temu prostsze.

Uważam, że jeśli ktoś chce wynająć swoje mieszkanie to warto skorzystać z biura. Przygotują ofertę i co najważniejsze będą mieszkanie pokazywać zainteresowanym osobom. To duża wygoda, bo dzięki temu nie będzie trzeba ciągle przyjeżdżać i mieszkania pokazywać każdemu kto ewentualnie może by się na wynajem zdecydował.

Potwierdzam, że jeśli chodzi o propozycje przygotowywane przez biura nieruchomości to można przy mniejszym własnym zaangażowaniu otrzymać takie mieszkanie, które do potrzeb i oczekiwań będzie dopasowane. Dzięki temu ta współpraca z biurem nieruchomości może okazać się udana.

© Copyright Pytanie-biznesowe.info.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Partnerzy: Partner.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.