Strona główna > Ekonomia i Biznes > Videofilmowanie > sesja kobieca w Szczecinie ??

sesja kobieca w Szczecinie ??

sesja kobieca w Szczecinie ??

Czy znacie kogoś, kto robi sesję ciążową w Szczecinie i ma niskie ceny? Chce uwiecznić ten nadzwyczajny moment, natomiast nie wiem za niezmiernie, do kogo się zgłosić. Zależy mi na jakiś super zdjęciach tak żeby to była pamiątka dla mnie i dla dziecka.

Augustynnn

Posty: 1

 
Warto wybrać sobie kogoś, kto wcześniej takie sesje robił. Ważne jest odpowiednie podejście do nas tak, aby zdjęcia nie były sztuczne, a w stu procentach naturalne.

namok

Posty: 14

 
Byłam jakiś czas temu na takiej sesji kobiecej. Jeśli chodzi o ilość zdjęć to można wybierać różne pakiety. Może to być pięć zdjęć, ale również piętnaście. Warto sobie to przemyśleć i wybrać najlepszą z opcji dla siebie.

francuzz

Posty: 7

 
Wiem, że można wybrać różne pakiety ze zdjęciami. Jeżeli nie mamy wiele pieniędzy to można wybrać sobie pakiet mini. Mamy wtedy kilka fotografii i taka sesja trwa do godziny. Mam za sobą taką sesję zdjęciową i jestem niesłychanie zadowolona. Następnym razem na pewno wybiorę sobie nieco wyższy pakiet i wiecej fotografii.

Radosny

Posty: 10

 
Mogę polecić sesję ciążową w Szczecinie, albowiem rzeczywiście zdjęcia wyszły super. Nie spodziewałam się aż takich efektów. Na zdjęciach za dobrze nie wychodzę, lecz jak widać obróbka cyfrowa robi cuda. Naturalnie trzeba wiedzieć, w jaki sposób to zrobić, aby nie przesadzić, albowiem wtedy człowiek w ogóle nie jest do siebie podobny.

Black_Riot

Posty: 10

 
Chociaż raz na kilka lat warto zrobić sobie taką sesję. To sesja dla nas, dlatego warto się do niej odpowiednio przygotować. Nie kosztuje to dużo, czasu też nie trzeba wiele, aby można było wszystkie zdjęcia wykonać.

serwus45

Posty: 3

 
Byłam u pani, która robiła zdjęcia noworodka i wszystko przebiegło fachowo. Miała dużo cierpliwości i zdjęcia wyszły naprawdę super. Nawet nie spodziewałam się, że można zrobić takie zdjęcia. Cena jak dla mnie była atrakcyjna, dlatego mogę wszystkim polecić wykonanie takiej sesji ze swoim maluchem, bo są z tego super efekty.

DobreSlowo

Posty: 4

 
Z tego, co wiem to można sobie wybrać różne pakiety. Są te tańsze jak i droższe. Trzeba to porównać, a wtedy wiadomo, co wybrać dla siebie. Miałam sesję w ciąży i później zaraz po urodzeniu syna. Było naprawdę super.

Pzengota

Posty: 9

 
Słyszałam, że sesje kobiece w Szczecinie robią tutaj https://www.agnieszkaszlachta.pl/kobiece. Na razie nie będę z tego korzystała, dlatego podsyłam Wam linka do sprawdzenia.

krzysioo0

Posty: 2

 
Myślę, że to super pamiątka na lata, dlatego pożądane byłoby takie fotografie sobie robić. U mnie to wygląda tak, że raz na dziesięć lat sobie sesję robię i porównuje jak to się człowiek zmienia. Polecam innym też sięgnąć z takiej opcji.

Czasowy

Posty: 15