Strona główna > Zdrowie a uroda > Zdrowie oraz uroda > Gdzie kupię drogeryjne kosmetyki do zniszczonych włosów?

Gdzie kupię drogeryjne kosmetyki do zniszczonych włosów?

Gdzie kupię drogeryjne kosmetyki do zniszczonych włosów?

Szukam dobrych profesjonalnych kosmetyków, które nie rujnują mi kieszeni, wiecie coś jak Kerastase albo Tresemme ale tańsze. Może coś nowego macie na oku i podzielicie się swoimi opiniami na temat kosmetyków.

Ycomojo

Posty: 1

 
Ogólnie jeśli ktoś szuka kosmetyków profesjonalnych to wydaje mi się, że ten rynek ma się całkiem nieźle i sporo takich produktów można w sprzedaży spotkać więc jak ktoś będzie szukał takich produktów to spokojnie znajdzie coś dla siebie.

Gucio

Posty: 8

 
Staraj się sprawdzać różne serie kosmetyków. Ten rynek ma się całkiem nieźle, różne produkty będzie można spotkać więc też będzie okazja coś tam wybrać właściwego.

Lupusx

Posty: 2

 
Takie marki, które stawiają na produkty z linii profesjonalnych najczęściej nie otwierają się na ogólną sprzedaż, ale Prosalon jest dostępny w Hebe, więc jak najbardziej możesz je przetestować i dać znać, czy przypadły Ci do gustu.

Kitas

Posty: 10

 
Staraj się brać pod uwagę te marki, które nie robią masowo produktów, ale stawiają na wysoką jakość i starają się przygotowywać właśnie takie produkty, które przygotowywane będą na przykład dla fryzjerów.

RuFiK

Posty: 3

 
Poszukaj jakichś produktów, które są dla fryzjerów – tam wszystko działa od razu, wygładza, regeneruje itd.

Black_Riot

Posty: 8

 
Jeśli chodzi o kosmetyki możesz zerknąć na serię Prosalon - https://chantal.com.pl/produkty-profesjonalne/prosalon-professional/">.Sprzedają w sieci u siebie w sklepie, ewentualnie także w salonach Hebe są dostępne.

Gucio

Posty: 5

 
Przy pielęgnacji włosów warto będzie mieć różne propozycje i produkty do dyspozycji.

mniszko

Posty: 5

 
Myślę, że jest spora baza produktów przygotowywanych z myślą o pielęgnacji włosów, więc jak się temu bliżej przyjrzysz to też dla siebie coś tam sensownego będziesz w stanie wybrać z tych różnych produktów.

namok

Posty: 15

 
Staraj się zwrócić uwagę na marki, które od lat specjalizują się w przygotowaniu takich kosmetyków.

3nder

Posty: 21